“Podnies swoje kwalifikacje !”

Partnerzy

Nawigacja

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 4
Najnowszy użytkownik: ania

ODiDZ


Z przyjemnością informujemy, że nasz Ośrodek otrzymał znak jakości:

Bezpłatne Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe (KKZ)

admin dnia sierpnia 29 2016 Drukuj

Nauka na kwalifikacyjnych kursach zawodowych odbywa się w nowoczesnych salach wyposażonych w profesjonalny sprzęt spełniający wymogi oraz standardy europejskie.
Zawód Technik pojazdów samochodowych odbywa się w nowo otwartym obiekcie szkoleniowym przy ul. Kolejowej 18 w Niepołomicach, w którym znajdują się: stacja diagnostyczna, myjnia bezdotykowa, stanowisko wulkanizacyjne, nowoczesne sale dydaktyczne, a także pracownie do praktycznej nauki zawodu budowy i eksploatacji samochodów. Zajęcia na tym kierunku odbywają się pod patronatem firmy MAN Truck. Dużym zainteresowaniem cieszy się technik urządzeń
i systemów energetyki odnawialnej, nauka tego zawodu odbywa się w pracowni wyposażonej
w innowacyjny i profesjonalny sprzęt firmy Viessmann. Kursanci mogą kształcić się
i poznawać urządzenia do instalacji kolektorów słonecznych jak również samodzielnie montować kolektor na daszku szkoleniowym, który został specjalnie wybudowany na potrzeby pracowni.

Udział w kwalifikacyjnych kursach zawodowych jest bezpłatny, jedynym warunkiem jest ukończenie 18 roku życia. Zajęcia odbywają się w weekendy dwa razy w miesiącu. Kwalifikacyjne kursy zawodowe są elastyczną i wygodną formą uzupełnienia i podniesienia kwalifikacji zawodowych bez względu na dotychczasowy poziom wykształcenia. Ta forma kształcenia zawodowego daje szansę na dopasowanie się do zmieniających oczekiwań rynku pracy. Jest to propozycja dla osób dorosłych, które chcą podnieść swoje kwalifikacje lub zdobyć nowy zawód podczas dotychczasowej pracy zawodowej. Zapraszamy osoby pracujące, bezrobotne, uczące się w liceach ogólnokształcących.

Bliższe informacje na temat kwalifikacyjnych kursów zawodowych udzielane są w siedzibie Ośrodka Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego przy ul. 3 Maja 2 w Niepołomicach lub pod numerem telefonu: 12 281 00 21